Natalia Bruś

DOBRZE ŻE TU JESTEŚ, porozmawiajmy.

Twoja marka na rynkach niemieckojęzycznych?

Zapraszam.
Ze mną stanie się to możliwe.

logo (11)-01

Marketing handlowy na rynku eksportowym to solidne wsparcie sprzedaży przez budowanie silnego wizerunku marki. Jego głównym celem jest zwiększenie sprzedaży oraz promocji marki.

Zapraszam Cię na konsultację, byś przekonał_a się co do moich umiejętności oraz doświadczenia w budowaniu strategii oraz kampanii marketingowych na rynkach niemieckojęzycznych.

Pobierz Bezpłatny E-Book

Znajdź swoje dlaczego

Workbook, w którym znajdziesz 50 istotnych pytań, dzięki którym poznasz głębiej potencjał ekspansji na rynki niemieckojęzyczne w 5 prostych krokach.

DLACZEGO ZE MNĄ?

Eksport na rynki niemieckojęzyczne

Kiedy inne firmy oferują wyłącznie szkolenia eksportowe, ja kompleksowo zajmuję się rozwijaniem działalność polskich firm oraz producentów w dziedzinie eksportu na rynkach niemieckojęzycznych.

Swoją ofertę kieruję do polskich przedsiębiorców, którzy poszukają możliwości sprzedaży swoich produktów lub usług na rynkach niemieckojęzycznych, ale nie wiedzą od czego zacząć i jak przygotować się do tak ważnej decyzji. We współpracy moi klienci cenią sobie przejrzystość, konsekwencję, a przede wszystkim, indywidualne podejście do każdego z projektów. Każda firma, usługa czy produkt ma wyjątkowe DNA, a ja wiem jak najlepiej wydobyć z nich autentyczność.

Dobrze zaplanowane przygotowanie Twojej firmy do eksportu zapewni satysfakcjonujące wyniki oraz otworzy Ci mnóstwo możliwości

Powodzenie działalności Twojej marki na rynku niemieckim zależy od dwóch rzeczy: odpowiednich przygotowań i przemyślanej strategii. Zajmę się tym z Tobą.

Wiedza i doświadczenie

Pracuję z Twoją firmą, dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Rynek niemiecki znam dosłownie od podszewki. Swoją ścieżkę zawodową niemalże w całości poświęciłam na współprace z firmami z branży eksportowej, logistycznej i nie tylko. Przygotuję Twoją firmę do wejścia na rynek niemiecki.
Mam dla Ciebie rozwiązanie: Zaprojektuję jakościowe i oryginalne treści w języku niemieckim na Twoją stronę internetową oraz odpowiednie kanały w mediach społecznościowych. Dobrze zaplanowana i indywidualna strategia marketingowa sprawi, że z łatwością dotrzesz do swojej grupy docelowej.
Moja propozycja: Jestem ekspertką od sprzedaży i marketingu na rynkach niemieckojęzycznych. Mówię biegle po niemiecku i zawodowo z rynkami niemieckojęzycznymi jestem związana od prawie 20 lat. Znam je niemal od podszewki, więc zaufaj mojemu doświadczeniu oraz wiedzy.
Moja propozycja: Przeszkolę Twój dział handlowy lub marketingowy pod kątem obsługi klienta niemieckojęzycznego. Przygotuję dla nich gotowe skrypty wraz z możliwymi scenariuszami rozmów. Wspólnie z zespołem ułożymy lejek sprzedażowy oraz zajmiemy się wdrożeniem serwisu posprzedażowego dla wszystkich Twoich klientów.

Tego dowiesz się pracując ze mną

  • Jak skoncentrować działania oraz spersonalizować narzędzia sprzedażowo-marketingowe z myślą o wejściu na rynki niemieckojęzyczne,

  • eksport to przede wszystkim negocjacje umów handlowych oraz odpowiednie przygotowanie dedykowanej oferty produktowej,

  • uczę i opowiadam o podstawowych przepisach dotyczących sprzedaży czy certyfikacji eksportowanych produktów,

  • zajmę się również przeszkoleniem całego działu handlowego, tak by samodzielnie mógł zająć się obsługą klienta eksportowego.
co zyskasz?

Rozwinę Twój biznes i zajmę się pozyskaniem potencjalnych klientów dla Twojej firmy, wspierając lub wyręczając Cię na każdym etapie lejka sprzedażowego i strategii marketingowej.

Ze mą rozwiniesz sprzedaż na rynkach niemieckojęzycznych bez konieczności tworzenia całego działu eksportowego. Dzięki mnie zaoszczędzisz swój czas oraz pieniądze, które będziesz mógł zainwestować w rozwój związany z obecnością na rynku niemieckim.

Umów się na konsultację